12.10.2017 jandos.cz 0Comment

Každý rozumný zaměstnavatel se postará o kvalitní vybavení sociálního zázemí pro své zaměstnance. Nejen kvůli jejich spokojenosti, ale taky kvůli té své. Pracovní morálka není totiž jen o přístupu k práci člověka samého, ale i o přístupu zaměstnavatele k podřízeným. Jak asi může fungovat podnik, který na své zaměstnance doslova kašle? Asi se dlouho neudrží.

pracovní skříňka

Zaměstnancům, kterým není umožněno, aby se mohli převlékat ve vhodných prostorách, dojde za chvíli trpělivost a odejdou tam, kde si jejich pracovního úsilí budou vážit. Přitom vybavení do šaten https://www.b2bpartner.cz/satny-a-socialni-zarizeni/satni-skrinky/plechove-satni-skrinky-s-lavickou/, je tím nejmenším zadostiučiněním, co může každý zaměstnavatel pro své pracovníky udělat. Pokud ještě vybere hezké barevné kombinace, které budou ladit se zbývajícím prostorem, má o zájem pracovníku vystaráno.

Osobní věci patří do skříně

Výrobní provozy, které si doslova žádají pracovní oděv, musí být vybaveny takovým zázemím, které umožní všem zaměstnancům bezpečné uchovávání svých svršků a osobních věcí. Vhodný je zejména nábytek https://www.b2bpartner.cz/satny-a-socialni-zarizeni/satni-skrinky/plechove-satni-skrinky-s-lavickou/, který umožní cirkulaci vzduchu, aby nedošlo k zapaření oděvu a ostatních věcí.

závodní šatna

Jedině tak bude mít každý zaměstnance jistotu, že mokrý kabát, který do skříně odložil, bude po pracovní směně suchý. Tyto úložné plechové prostory jsou navíc opatřeny zámkem, takže nikdo nepovolaný se do nich nedostane. Jejich bytelná konstrukce zajistí, aby se různě nekroutily a nedalo se s nimi nezákonně manipulovat.

Každý si chce své věci odložit bezpečně

Návštěvníci různých sportovních areálů chtějí mít jistotu, že jejich odložené věci zůstanou tam, kam je uschovali. Bezpečně a hygienicky budou jejich věci uloženy v plechových šatních skříňkách.