19.5.2018 jandos.cz 0Comment
.


Už mnoho měsíců se v médiích objevují zprávy o tom, že se ekonomice v naší zemi daří a že je na vrcholu. Co přesně to pro vás jako podnikatele znamená? Že je velmi příznivá situace pro to, zažádat si o úvěr pro vaše obchodní aktivity. Úrokové sazby jsou na svých minimech a bylo by nerozumné, nechat si ujít zajímavou podnikatelskou příležitost. Také to znamená, že zajímavých příležitostí se objevuje celá řada a když je rychle nevyužijete vy, velmi na nich vydělá váš konkurent. Čas je tedy komoditou, se kterou nesmíte plýtvat.

křížek a fajfka

Seznamte se s podmínkami, které má nebankovní hypotéka bez registru. Zjistíte, že je to velmi výhodný finanční produkt, který nabízí flexibilní možnost splácení. V čem jsou jeho největší přednosti? Určitě ve velmi nízké úrokové sazbě. Tu získáte, protože za úvěr ručíte nemovitým majetkem. Také se můžete těšit na to, že úroková sazba i předepsaná výše splátky zůstane beze změny po celou dobu splácení. Ta doba může být dlouhá dokonce i třicet let! Není třeba tak být nervózní z toho, jestli se změní podmínky po skončení fixačního období. Nezmění, protože úroková sazba je fixovaná na celou dobu splácení!

.

Způsob splácení je také revoluční. Kdykoliv můžete zaplatit vyšší částku nebo si opětovně půjčit až do výše sjednaného limitu. Mimořádné splátky nepředstavují žádnou sankci a znamenají, že platíte nižší úrok. Úrok je vypočítáván vždy ze skutečné výše dluhu. A když se rozhodnete, že chcete jiného poskytovatele úvěru? Není problém kdykoliv sjednaný úvěr refinancovat u banky nebo u jiného poskytovatele.

rudé nehty
 
Kontaktujte nás co nejdříve formou on-line formuláře, kde vyplníte základní údaje o tom, jakou výši úvěru byste potřebovali a kam se vám má ozvat náš úvěrový specialista. Ten vám obratem zpracuje nabídku financování vašich potřeb. Kalkulace je nezávazná, avšak obsahuje přesné informace o celkových nákladech půjčky i o výši splátek.

Zajímavý úvěr pro vaše podnikání
4 (80%)2
.